EN İYİ FİYAT, OPTİMUM SERVİS TATİLLERİNİZİ DEĞERLİ KILALIM


 
  TUR BİLGİLERİ
 
Kapadokya - Hattuşaş -Alacahöyük - Yazılıkaya -Ankara Turu (2 Gün)
Sınıf: Ankara - Cappadocia Tur Sezon: Tüm Sezon Katılınabilir

1. GÜN: PAŞABAĞ - GÖREME - AVANOS:
 Rehberinizle buluşma ve eşliğinde panoramik Ortahisar turu ardından Devrent (pembe vadi) ve Paşabağ Vadileri gezileri. Daha sonra Göreme Açıkhava Müzesi'ne hareket burada; Rahibeler ve Rahipler Manastırı, Aziz Basil Şapheli, Yılanlı Kilise (Aziz Onuphrius), Çarıklı Kilise, Aziz Barbara Şapheli, Elmalı Kilise, Tokalı Kilise, Mutfaklar, Kiler'lerin gezilmesi ve öğle yemeği molası sonrası Çorum yönüne ve Hattuşaş'a hareket (4 saat).  Otelimize varış ve Geceleme.

2. GÜN: YAZILIKAYA - HATTUŞAŞ - ALACAHOYUK Ve Ankara'ya transfer. Kahvaltı sonrası ilk gezimiz Hitit İmparatorluğunun bir dönem en önemli stratejik başkentlerinde olan Hattusas ve devamında Yazılıkaya ve Alacahoyuk gezildikten sonra alınan öğle yemeği sonrası Alacahöyül gezildikten sonra saat 15:00 gibi ankaraya transfer. Otelinize veya Ankara havalimanına varış ve turumuzun sonu.


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER: 
# Özel araçlarla gidiş – dönüş ulaşım
# 1 gece konaklama
# Programda belirtilen geziler
# Müze ve ören yeri girişleri
# Turizm refakati ve rehberlik hizmetleri
# Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: 
# Tüm şahsi harcamalar ve bahşişler
# Öğle ve Akşam yemekleri
# Alkollü-alkolsüz tüm içecekler

Sezon/Fiyat

Kış Sezonu: Kasım - Mart

Yaz Sezonu: Nisan - Ekim Sonu 

KİŞİ

 

 

 4 - 6   Kişi

EU

EU

8 - 12  Kişi

EU

EU

14 - 16 Kişi

EU

EU

18 - 22 Kişi

EU

EU

24 - 30 Kişi

EU

EU

32 - 35 Kişi

EU

EU

36 - 42 Kişi

 EU

EU

 
 

Back to the Tours Page   or   Back to the Home Page
  REZERVASYON FORMU
Ürün Kodu:
Ad : Soyad :
Telefon Numarası: E-Posta:
Giriş Tarihi :
Çıkış Tarihi :
Kişi Sayısı : Ödeme Tipi:
Oda Tipi: Notunuz :
Çocuk Sayısı: (7-12)
 
  (0-6)  

Not: Rezervasyonlar giriş tarihinden 30 gün önce verilmelidir.

 
   
Aqua Master Diamond watch is unusual way to tell the time. The rolex replica sale is big and very easy to read, the size of the case is reduced to offer the wearer with absolute comfort. What¡¯s best about replica watches uk is that it would go along with the latest stylish trend. There are several styles and designs that could build replica watches sale fit dissimilar fashion, even Hip Hop. Hip Hop is the fashionable trend that many of the young generation people follow, even celebrities or film stars would follow the latest Hip Hop style. replica watches uk is oftentimes characterized as flashy, extravagant and catchy accessories that would as well serve as symbol of status for rolex replica sale. This would celebrate or show a person¡¯s success and the life quality they are experiencing. This is not simply about showing expensive and rolex replica sale, but is as well about celebrating life.