EN İYİ FİYAT, OPTİMUM SERVİS TATİLLERİNİZİ DEĞERLİ KILALIM


 
  TUR BİLGİLERİ
 
Kapadokya - Nemrut -Urfa -Gobeklitepe - Harran (Gap Turu 3 Gün)
Sınıf: Ankara - Cappadocia Tur Sezon: Tüm Sezon Katılınabilir

1. Gün Kapadokya-Nemrut Transfer (6 saat): Sabah erken Kapadokya'dan Kayseri yönüne hareket ederek ilk ziyaret noktamız Kayseri’de bulunan 13. yyıl Selçuklu dönemine ait Karatayhan’dır. Devamında Pınarbaşı’nda bir mola verildikten sonra öğle yemeği yemek üzere Tekir’de durulur. Öğleden sonra Kahraman Maraş üzerinden Kahta’ ya geçilir. Otelimize varış ve Kahta’da konaklama.

2.Gün Nemrut Dağı (Kral Antiochus) - Harran: Sabah erkenden harabelere tırmanış ve Yirmi beş dakikalık bir yürüyüş ardından kral ve tanrı heykelleri arasından gün doğumunu izleyeceğimiz noktaya ulaşılır. Gün doğumu ardından dağ etrafında küçük bir gezinti ile fotoğraf çekme molası. Devamında kahvaltımız için otele geri dönülüp Kahvaltıdan sonra Arsemia harabelerini, Karakuş mezarlığı ve Cender Roma Köprüsünü ziyaret için Kahta’ ya doğru yol alınır. Kahta’ da alacağımız bir çay molasından sonra Şanlı Urfa-Harran’a doğru devam edilir. Yol üstünde, Orta Doğunun en büyük barajı olan Atatürk Barajı ziyaret edilir. Yol üzerinde bulunan ve İnsanlık tarihinin en önemli (12bin yıl eskiye giden) anıtlarından biri olan Göbeklitepe Tapınağı gezisinin ardından Urfa’ya varış ardından otele yerleşilir. Ardından,  Balıklı Göl ve Hz. İbrahim’in mağarası ziyaret edilir. Doğu motifleriyle süslenmiş Kapalı Çarşı ziyaretinden sonra Harran evlerine gidilir. Efsaneye göre Hz. İbrahim ömrünün son yıllarını burada geçirmiştir. 18. yıldan kalma Harran kalesinin ziyareti ve ardından gün batımı. Şanlı Urfa’ya doğru yola konulur. Gecelememiz Urfa'da otelimizde.

3.Gün (Dönüş) ŞanlıUrfa-Kapadokya: Kahvaltının ardından yola koyulup Şanlı Urfa’dan  Kelaynaklarıyla ünlü Adana-Bilecik’e doğru yol alırız. Kelaynaklar dünya üzerinde yalnız Bilecik’ te yaşarlar. Öğle yemeği ve ardından Toros dağları üzerinden Kapadokya’ya varış.turumuzun ve servislerimizin sonu.


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER: 
# Özel araçlarla gidiş – dönüş ulaşım
# 2 gece konaklama
# Programda belirtilen geziler
# Müze ve ören yeri girişleri
# Turizm refakati ve rehberlik hizmetleri
# Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: 
# Tüm şahsi harcamalar ve bahşişler
# Öğle ve Akşam yemekleri
# Alkollü-alkolsüz tüm içecekler

Sezon/Fiyat

Kış Sezonu: Kasım - Mart

Yaz Sezonu: Nisan - Ekim Sonu 

KİŞİ

 

 

 4 - 6   Kişi

EU

EU

8 - 12  Kişi

EU

EU

14 - 16 Kişi

EU

EU

18 - 22 Kişi

EU

EU

24 - 30 Kişi

EU

EU

32 - 35 Kişi

EU

EU

36 - 42 Kişi

 EU

EU

 
 

Back to the Tours Page   or   Back to the Home Page
  REZERVASYON FORMU
Ürün Kodu:
Ad : Soyad :
Telefon Numarası: E-Posta:
Giriş Tarihi :
Çıkış Tarihi :
Kişi Sayısı : Ödeme Tipi:
Oda Tipi: Notunuz :
Çocuk Sayısı: (7-12)
 
  (0-6)  

Not: Rezervasyonlar giriş tarihinden 30 gün önce verilmelidir.

 
   
Aqua Master Diamond watch is unusual way to tell the time. The rolex replica sale is big and very easy to read, the size of the case is reduced to offer the wearer with absolute comfort. What¡¯s best about replica watches uk is that it would go along with the latest stylish trend. There are several styles and designs that could build replica watches sale fit dissimilar fashion, even Hip Hop. Hip Hop is the fashionable trend that many of the young generation people follow, even celebrities or film stars would follow the latest Hip Hop style. replica watches uk is oftentimes characterized as flashy, extravagant and catchy accessories that would as well serve as symbol of status for rolex replica sale. This would celebrate or show a person¡¯s success and the life quality they are experiencing. This is not simply about showing expensive and rolex replica sale, but is as well about celebrating life.