EN İYİ FİYAT, OPTİMUM SERVİS TATİLLERİNİZİ DEĞERLİ KILALIM


 
  TUR BİLGİLERİ
 
Kapadokya Klasikleri,Türk Gecesi Semazens Turu
Sınıf: Ankara - Cappadocia Tur Sezon: Tüm Sezon Katılınabilir

Gündüz doğa ve Tarih harikası olan Kapadokya'yı gezdikten sonra Aksam size ve misafirlerinize yer altı Restaurant da unutamayacağınız bir gece sunuyoruz.. 

Kapadokya,nın tarihi ve romantizm dolu özgün bir mekanında, doğal ortamda keyifli bir gece geçirmek ve yöresel gösterileri izleyebilmeniz için transfer saatimiz akşam Saat 20:00 de Otelinizden araçlarımızla alınacak ve  sizi yöredeki kaya restorantımıza transfer ediyoruz. Yemekli Show programımız Program Mevlevi gösterisiyle başlayıp sırası ile Semazenler ve Anadolunun 7 bölgesinden farklı yerlerinden Yöresel Folklorik dansları izliyoruz. Daha sonra dansöz show başlıyor. Program esnasında sınırsız yerli ve yabancı içecekler ve sınırsız akşam yemeği dahildir. Dönüş tranferiniz yine aracımızla.  Gece 23:30Gibi tekrar otele dönüşle başlayan yaklaşık 3 saat suren bir program sunuyoruz..


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER: 
*Araç
*Akşam yemeği
*Eğlence programları
*Sınırsız İçecek

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: 

Sezon/Fiyat

Kış Sezonu: Kasım - Mart

Yaz Sezonu: Nisan - Ekim Sonu 

KİŞİ

 

 

 4 - 6   Kişi

EU

EU

8 - 12  Kişi

EU

EU

14 - 16 Kişi

EU

EU

18 - 22 Kişi

EU

EU

24 - 30 Kişi

EU

EU

32 - 35 Kişi

EU

EU

36 - 42 Kişi

 EU

EU

 
 

Back to the Tours Page   or   Back to the Home Page
  REZERVASYON FORMU
Ürün Kodu:
Ad : Soyad :
Telefon Numarası: E-Posta:
Giriş Tarihi :
Çıkış Tarihi :
Kişi Sayısı : Ödeme Tipi:
Oda Tipi: Notunuz :
Çocuk Sayısı: (7-12)
 
  (0-6)  

Not: Rezervasyonlar giriş tarihinden 30 gün önce verilmelidir.

 
   
Aqua Master Diamond watch is unusual way to tell the time. The rolex replica sale is big and very easy to read, the size of the case is reduced to offer the wearer with absolute comfort. What¡¯s best about replica watches uk is that it would go along with the latest stylish trend. There are several styles and designs that could build replica watches sale fit dissimilar fashion, even Hip Hop. Hip Hop is the fashionable trend that many of the young generation people follow, even celebrities or film stars would follow the latest Hip Hop style. replica watches uk is oftentimes characterized as flashy, extravagant and catchy accessories that would as well serve as symbol of status for rolex replica sale. This would celebrate or show a person¡¯s success and the life quality they are experiencing. This is not simply about showing expensive and rolex replica sale, but is as well about celebrating life.