EN İYİ FİYAT, OPTİMUM SERVİS TATİLLERİNİZİ DEĞERLİ KILALIM


 
  TUR BİLGİLERİ
 
Kapadokya Klasikleri Kaymaklı - Uçhisar - Ürgüp - Paşabağ - Göreme - Avanos - Derinkuyu - Ihlara (3 Tam Gün Tur)
Sınıf: Ankara - Cappadocia Tur Sezon: Tüm Sezon Katılınabilir

1. GÜN: KAYMAKLI YER ALTI ŞEHRİ – UÇHİSAR AVCILAR VADİSİ - ÜRGÜP:
Rehberinizle Buluştuktan sonra. Kaymaklı Yeraltı şehrinin gezilip incelenmesinden sonra Güvercinlik Vadisi ve Uçhisar Kalesi gezileri. Öğle yemeği. Avcılar Vadisi’nden panoramik seyir ardından Ürgüp’e hareket. Üzümleriyle ve şaraplarıyla ünlü Kapadokya’da şarap tadımı ve alışverişi için Turasan Şarap Fabrikası ziyareti. Akşam otelimize varış Akşam yemeği, konaklama. (Arzu eden konuklarımız için ekstra Türk gecesi). Geceleme otelimizde.

2. GÜN: PAŞABAĞ - GÖREME - AVANOS:
Kahvaltıdan sonra Rehberiniz eşliğinde panoramik Ortahisar turu ardından Devrent (pembe vadi) ve Paşabağ Vadileri gezileri. Daha sonra Göreme Açıkhava Müzesi'ne hareket burada; Rahibeler ve Rahipler Manastırı, Aziz Basil Şapheli, Yılanlı Kilise (Aziz Onuphrius), Çarıklı Kilise, Aziz Barbara Şapheli, Elmalı Kilise, Tokalı Kilise, Mutfaklar, Kiler'lerin gezilmesi ve öğle yemeği molası. Yemekten sonra Avanos’ta çanak çömlek ustalarından çanak çömlek yapımı gösterisini izliyoruz. Otelinize veya havaalanına transfer.

3. GÜN: DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ - IHLARA VADİSİ:
Otelde kahvaltımızın ardından tur rehberinizle buluşma ve sonra Ihlara Vadisi’ne varış. Dere kenarı boyunca Ihlara Vadisi içerisinde yürüyüş... burada: Alabeli Kilisesi, Bezirhane (yağ fabrikası), Direkli Kilise ve Bahattin Samanlığı kiliselerinin gezilmesinin ardından Nevşehirin ilçesi Derinkuyu’ ya hareket. Burada; Türkiye’nin en büyük Atatürk heykelinin görülmesi ve fotoğraf çekimi. Akabinde Hristiyanlığın yayılma döneminde savunma ve saklanma amacıyla yer altındaki yumuşak kayalar oyularak VI. – X  yüzyılları arasında yapıldığı tahmin edilen Derinkuyu Yeraltı Şehrinin gezilmesinin ardından Otelinize veya havaalanına transfer. Bu turumuzun ve servisimizin sonu.


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER: 
1. Transferler
2. 2 Gece Konaklama 
3.  Zorunlu Paket Tur Seyahat Sigorta Poliçe Sertifikası
4.  Otopark ücretleri
5.  Rehberlik ve refakat hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: 
• Öğle yemekleri
• Oteldeki yemeklerde alınan içecekler, Mini bar ve diğer ekstra harcamalar
• Müze-ören yeri giriş ücretleri

Sezon/Fiyat

Kış Sezonu: Kasım - Mart

Yaz Sezonu: Nisan - Ekim Sonu 

KİŞİ

 

 

 4 - 6   Kişi

EU

EU

8 - 12  Kişi

EU

EU

14 - 16 Kişi

EU

EU

18 - 22 Kişi

EU

EU

24 - 30 Kişi

EU

EU

32 - 35 Kişi

EU

EU

36 - 42 Kişi

 EU

EU

 
 

Back to the Tours Page   or   Back to the Home Page
  REZERVASYON FORMU
Ürün Kodu:
Ad : Soyad :
Telefon Numarası: E-Posta:
Giriş Tarihi :
Çıkış Tarihi :
Kişi Sayısı : Ödeme Tipi:
Oda Tipi: Notunuz :
Çocuk Sayısı: (7-12)
 
  (0-6)  

Not: Rezervasyonlar giriş tarihinden 30 gün önce verilmelidir.

 
   
Aqua Master Diamond watch is unusual way to tell the time. The rolex replica sale is big and very easy to read, the size of the case is reduced to offer the wearer with absolute comfort. What¡¯s best about replica watches uk is that it would go along with the latest stylish trend. There are several styles and designs that could build replica watches sale fit dissimilar fashion, even Hip Hop. Hip Hop is the fashionable trend that many of the young generation people follow, even celebrities or film stars would follow the latest Hip Hop style. replica watches uk is oftentimes characterized as flashy, extravagant and catchy accessories that would as well serve as symbol of status for rolex replica sale. This would celebrate or show a person¡¯s success and the life quality they are experiencing. This is not simply about showing expensive and rolex replica sale, but is as well about celebrating life.